SHUT UP ! FLOWER BOY BAND


Spoiler İçermez.
Çok çok beğendiğim dizilerden bir tanesi de Shut Up! Flower Boy Band. Daha ilk bölümden sevgimi ve ilgimi kazanan bir dizi. Dizideki grubun aralarındaki ilişki, özgür ruhları ve tabi ki OST'ları gerçekten tam bir bütündü. Diziyi bitirdikten sonra bile OST'larını bırakamamıştım. Yani gerçekten oldukça beğenmiştim hatta en beğendiğim Kore dizileri listemde de yer almakta tık  ^^  Kesinlikle izlemelisiniz diyorum ve tanıtıma geçiyorum :))
                             

I HEAR YOUR VOİCE


Azıcık Spoiler İçerir.
Geçenlerde okuduğum bir yazıdan sonra aklıma geldiğinden beri nasıl olur da en beğendiğim Kore dizileri listeme eklemem diye düşünüp duruyorum. Oysa izledikten sonra uzunca bir süre unutamadığım bir diziydi. Konusundan ve OST'larından çok etkilenmiştim. Bu denli sevdiğim bir diziyi listeye kesinlikle eklemem ve dizi hakkında da güzel bir yazı yazmam gerekir diye düşündüm ve ilk önce listemi güncelledim, şu an da güzel olmasını dileyerek yazımı yazıyorum. Umarım beğenirsiniz ^^

Güncellenmiş Liste : tık


#MİM / MERAK EDENLERE

Yine bir mim ile karşınızdayım :)) Ben mimleri gerçekten çok seviyorum bu yüzden de birisi beni mimlediğinde çok mutlu oluyorum ^^
Mimden bahsetmeden önce beni mimlediği için sevgili Bonghwang'a çok çok teşekkür ediyorum :))  Birazcık geç kaldığım için de çok özür diliyorum. Ve başlıyorum ..

Mim şöyle;
Sevdiğim, sevmediğim şeyler veya takıntılarım neler ?

Bakalım nelermiş ...

PKAamir Khan ve tür komedi, izlemesem olmazdı :)) İyi ki de izlemişim çünkü gerçekten çok güzel bir filmdi. O kadar çok beğenmiştim ki aradan çok geçmeden bir kez daha izlemiştim. Fırsat bulursam bir kez daha izleyebilirim hatta :)) Abartmıyorum gerçekten oldukça eğlenceli bir filmdi. Türü komedi ağırlıklı olsada bence felsefik de bir filmdi. Bu yüzden sadece komedi, Aamir Khan ve Hint yapımlarını severlere değil herkese tavsiye ediyorum..

Spoiler İçermez.

DİRİLİŞ "ERTUĞRUL"Diriliş Ertuğrul dizisini izlemese bile duymayan yoktur diye düşünüyorum. Benim düzenli olarak izlediğim dizilerden bir tanesi. İlk bölümlerini izleyemesemde,  1.sezonun ortalarına yakın takip etmeye başladığım ama okul dolayısıyla tam anlamıyla izleyemediğim bir diziydi. 2.sezonda bütün bu pişmanlıklarımı bir kenara bıraktım ve dizinin seri bir izleyicisi haline geldim. Ailecek izleyebileceğiniz  konusu tam anlamıyla tarih olan bir dizi. Kesinlikle tavsiye ediyorum ..

YGS - LYS / YOUTUBE KANAL ÖNERİSİ


YGS'ye az kalmasıyla birlikte gelen stres için kendimce çözümler bulmuştum ve bir çok da öneri almıştım. tık
Yine YGS'ye az kalmasından doğan bir bıkkınlık, artık sonuna yaklaşmanın verdiği bir yorgunlukta söz konusu. Bu zamanlarda yapılabilinecek en iyi şey kesinlikle ders ve motivasyon videoları izlemek. en azından ben bu yöntemin çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Bu sorunu yaşayan, benim gibi sınava girecekler için abone olduğum ve oldukça severek izlediğim kanalları sizlerle paylaşacağım. Umarım işinize yarar ^^


PİNOCCHİO

Yine konusu geçmişte yaşananlar olan bir dizi ve yine ben :))
Konusu geçmiş olan ve bir şekilde kaderleri kesişen insanların olduğu dizileri gerçekten çok seviyorum. Şöyle bir baktığımda bu sene hep bu tür diziler izlemişim ve en beğendiğim Kore dizileri listemin neredeyse yarısı bu dizilerden oluşmakta.  tık  İzlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Beğeneceğinize eminim :)

Azıcık Spoiler İçerir.

BU ARALAR EN ÇOK DİNLEDİKLERİM #1

Geçen ay, hem hep aynı şarkıları dilemekten sıkıldığımdan hemde yenilerini keşfedebilmek için müziklerimin hepsini silmiştim. Daha sonra bir arkadaşım çok sevdiği ve benimde seveceğimi düşündüğü şarkılarını benimle paylaştı. Ona çok çok teşekkür ediyorum buradan da.
Daha sonra arabada giderken radyoda, instagramda gezerken ve yeni yazılar okurken bir çok şarkı keşfettim. Aynı zamanda bir önceki yazımı yazarken çok sevdiğim ama uzun zamandır dinlemediğim şarkıları da dinleme fırsatım oldu. tık
Ve tabi ki dinlemekten hiç bıkmadıklarım..


Bütün bu şarkıların içerinde bu aralar en çok dinlediklerim ise;

#MİM / HAYALLERİMİN ÜLKESİ KORE HAKKINDA

Öncelikle beni mimleyen sevgili KoRe FeNoMeNi'ne çok çok teşekkür ediyorum. Bu mime bayıldım. Bir an önce cevaplamak istedim. 
Hadi hemen başlayalım :)))

SENSORY COUPLESpoiler İçermez.
Konusu geçmişte yaşanmış bir olaya bağlı olan diziler  beni hep çok etkilemiştir. Bir de bu dizinin türü polisiye ise izleme de yanında yat :))) İşte bu dizi de tam olarak öyleydi. Kesinlikle izlemelisiniz..

                                                                                      


Tasarım : Merve Canbaz