KISACIK BİR SOHBET

kar
Bugün yaşadığım yere yine kar yağdı :))) Umarım öncekiler gibi hemen gitmez ^^
Kışı çok sevdiğimden mutlaka bahsetmişimdir. Aslında kışı sevmemin en büyük nedeni kar ♡
Ama çocukken daha çok seviyordum çünkü çocuktum ve bazı şeyleri bilmiyordum, düşünmek zorunda değildim. Şuanda ise kışı her seviyorum dediğimde aklıma dışarıda yaşamak zorunda kalan insanlar ve aç kalan hayvanlar geliyor. Yani büyüdüğümden beri biraz buruk geçiyor kışlarım ..

MONSTAR

Kore dizisi

Spoiler İçermez.

Monstar sevdiğim gençlik dizilerinden bir tanesi ve 12 bölümcük ^^ Müzikal ağırlıklı bir gençlik dizisi. Aynı zamanda tam ortada bir dizi diyebilirim. Çünkü ne çok kahkahayla gülünecek sahneler var ne de hüngür hüngür ağlanacak sahneler yani dram yada komedi diyemeyeceğim :))) İzleyenlerin bazıları sıkıldığını söylese de ben izlerken çok sevmiştim. Peki neden en beğendiğim Kore dizileri  listemde yok çünkü sonrasında çok fazla dizi izledim ve çıta bayağı yükseldi açıkçası :)))) Ama bu diziyi de kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevip sevmeyeceğinizden emin değilim ama OST'larını eminim çok seveceksiniz .. 

BU ARALAR NELER YAPIYORUM #1

bu aralar neler yapiyorum
Bu aralar birazcık hastayım bu yüzdende yataktan neredeyse hiç çıkmıyorum. Yani bol bol dizi izleyecek vaktim oluyor. Bende yarım bıraktığım dizileri izliyorum. Aynı zamanda Renklitırtıl ablacığımın önerisiyle yepyeni bir diziye başladım. Cheese in the trap. Henüz 4 bölüm yayınlandı fakat bayıldım yani bu aralar fovori dizim.
Aslına bakarsanız uzun süredir güncel bir Kore dizisi izlemiyordum hatta Kore dizisi izlemiyordum ve izlenecekler listem dolup taşmış durumda yavaş yavaş listemi sıfırlamayı düşünüyorum bakalım.


THE PİANİST

Film Önerisi
Spoiler İçermez.

Daha önce bir çok kez savaş filmi ve biyografik belgeseller izledim ve içlerinde en etkilendiklerimden biride bu film. Belki de fantastik savaş filmi olmadığından veya hakkında hiç bir bilgim olmayan birisinin hayatı konu alındığındandır bilmiyorum ama tek kelime ile "etkileyici" bir filmdi. Adeta savaşı yaşar gibi izlemiştim. 
Çaresiz bir insanın yaşam mücadelesi, düşmanı sayılan bir komutanın ona yardım etmesi falan insana gerçekten umut veriyor. 
Ben çok sevdiğim filmleri bir kez daha izlerim ve emin olun ilk fırsatta bu filmi de tekrar izleyeceğim. Bu yüzden size de kesinlikle tavsiye ediyorum ..


BURADAYIM BURADAYIM


Herkese kocaman merhaba :))) 1 haftadır buralara yazı yazamıyorum ama bunu telafi edeceğim.
Bu arada umarım 1 haftadır yazı yazmadığımı fark etmişsinizdir. Etmediyseniz bile çaktırmayın ^^

Tasarım : Merve Canbaz