Ramazan Bayramında İzlenebilecek Kore Dizileri

Bayram yaklaşıyor. Kimimiz tatile gidecek, kimimiz memlekete, kimimizde bayramı evde geçirecek. İşte bu yazı bayramı evde geçirecek olanlar ve izleyecek dizi arayanlar için. Umarım bu bayram izleyeceğiniz ve çok beğeneceğiniz diziyi aşağıda bulabilirsiniz.She Was Pretty : Şeker tadında bir dizi. Siwon'un çatlak editör karakteri ile ortalığı yakıp kavurduğu dizi. Bayramda izlemek için bu diziyi seçecek olursanız yalnız olmayacaksınız. Bende yeniden izlemeye başlayacağım. Detaylı bilgi...

Madhubala - Ek Ishq Ek JunoonHint dizilerinin Türkiye'deki ekranı Kanal 7 sloganın hakkını gerçekten veriyor. İlk yayınladıkları Bir Garip Aşk (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon) dizisinin beğenilmesinin ardından. Çok sevilen 2 diziyi daha (Beintehaa, Rangasiya) yayınladı. Geçenlerde de 4 yeni Hint dizisini daha ekranlarda göreceğimizi duyurdu. Bunlarda biride 10 Haziran'dan itibaren yayında olacak Yalancı Bahar (Madhubala).
Daha önce yayınlanan 3 diziyi de takip etmeye çalıştım ama çok uzun olduğundan oturup tam anlamıyla izleyemedim. Sosyal medyada dizi için açılan hesaplardan falan takip ettim çoğu zaman. Eğer bu dizileri de seversem yine aynı yolu izlerim sanırım. Henüz hakkında pek bir bilgim yok izleyip göreceğim. 
Benim gibi Hint dizisi, filmi severler ve vakti olanlar için Yalancı Bahar (Madhubala) 10 Haziran Cuma gününden itibaren her gün saat 16.00'da Kanal 7'de.

Tasarım : Merve Canbaz