Sapna Babul Ka BidaaiBir süre önce Hint dizileri yayınlamaya başlayan Kanal 7, 4 yeni Hint dizisini daha ekranlarında göreceğimizi duyurmuştu. İsimleri belli olan bu dizilerden ilk yayınlanan Yalancı Bahar (Madhubala - Ek Ishq Ek Junoondizisi oldu.
Benimsin (Beintehaa) dizisinin de finale yaklaşmasıyla, yayınlanacak dizilerden ikincisinin hangisi olacağını merakla bekliyordum. Sapna Babul Ka Bidaai yayınlanacak olan ikinci dizi oldu.
Sapna Babul Ka Bidaai konu olarak bana farklı ve ilginç geldi. Yine tam anlamıyla oturup diziyi izleyebileceğimi sanmıyorum ama takip etmeye çalışacağım. Belkide çok sevip sonuna kadar aralıksız izlerim. Buna Çarşamba günü karar vereceğim.
Sapna Babul Ka Bidaai, Deli Divane adıyla 27 Temmuz'dan itibaren hafta içi her gün 16.10’da Kanal 7'de

Uncontrollably Fond

Spoiler İçermez.

İzlemeyi hiç ama hiç düşünmediğim bir dizi ile karşınızdayım.
Temmuz'da süper bir dizinin başlayacağını Kim Woo Bin ve Suzy'nin başrol olacağını biliyordum fakat bildiğim bir şey daha vardı ki türünün dram olduğu. Bunu duyunca diziye karşı biraz çekingelerim olmuştu. Fakat merakım bu diziyi es geçmeme izin vermedi ve izlemeye başladım. Şuan favorilerimden. Bundan sonra tür ayımı yapmayacağım sanırım.
Süper bir dizi olmuş gerçekten Kim Woo Bin ve Suzy'li sahneleri izlemelere doyamıyorum. Birde kışın çekilmiş ki benim kışın çekilen dizilere karşı ayrı bir sempatim var. Nasıl desem böyle kat kat giyinen başrol kız falan çok tatlı geliyor bana. 
Şuana kadar 4 bölüm yayınlandı ve dizi daha yeni başlıyor diyebilirim. Kesinlikle izlemelisiniz.

Doctors

Spoiler İçermez.

Aslında bu yazıyı bir hafta önce yazacaktım fakat yazmadan önce bir kaç bölüm daha izlemek istedim.
Şu yazımda da bahsettiğim gibi dizilere verdiğim uzun aradan sonra yeni dizi arayışına girmiştim ki bu diziyi buldum. Aslında dürüst olmak gerekirse ilk gördüğümde pekte ilgimi çekmemişti. Ta ki İnstagram'da PSH'nin aksiyon dolu o sahnesini görene kadar. tık
O andan sonra bu diziyi izlemeliyim dedim ve diziye başladım. İyi ki de başlamışım. Süper bir dizi. 
PSH'nin Flower Boy Next Door ve Pinocchio dizilerinden sonra en sevdiğim hallerinden birisi diyebilirim.
Ekip dizilerini çok daha fazla sevebiliyorum çünkü baş rollerin yanı sıra ekipteki diğer insanlarda diziye neşe katıyorlar. Doctors'da bu dizilerden biri.
Kesinlikle izlemelisiniz.

Ben Geldim


LYS, oruç, bayram derken istemeyerekte olsa buraları bayağı bir boşladım. Ama sonunda bütün bahanelerden ve üzerimdeki tembellikten kurtulup geldim.
Tasarım : Merve Canbaz